e110
03 خرداد 1402 - 21:53

تشکیل پرونده قضایی ‌در پی آتش‌سوزی ‌آپارتمان ۵ طبقه‌‌ در شیراز‌

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در پی آتش سوزی در آپارتمان پنج طبقه‌ای در شیراز از تشکیل پرونده قضایی برای این حادثه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، در پی آتش سوزی در آپارتمان پنج طبقه‌ای در شیراز و فوت سه نفر دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از تشکیل پرونده قضایی برای این حادثه خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب مر‌کز استان فارس ضمن ابراز تأسف از وقوع این حادثه تلخ با بیان اینکه به محض اطلاع از وقوع این حا‌دثه بازپرس ویژه و معا‌ون دادستان شیراز در محل حادثه حضور یافتند گفت: تحقیقات اولیه در خصوص علل وقوع حادثه بلافاصله با نظارت مقام قضایی آغاز شد.د

سید مصطفی بحرینی با تأکید بر اینکه بررسی وضعیت ایمنی ساختمان و همچنین نظارت فنی و مهندسی و نحوه امداد رسانی فوری به مصدومین و اطفا حریق نیز در دستور کار بازپرس دادسرای جنایی و جرائم امنیتی شیراز قرار دارد گفت: در گذشت سه نفر در این حادثه ما را موظف به بررسی همه ابعاد پیش و پس از وقوع می‌کند.

وی تصریح کرد: در جایگاه مدعی العموم قصور، تقصر و ترک فعل احتمالی هر شخصیت حقیقی و حقوقی در وقوع این حادثه را بررسی می‌کنیم.

گفتنی است در پی وقوع آتش سوزی در ساختمان 5 طبقه‌ای در خیابان فرصت شیرازی در شیراز 3 کودک جان خود را از دست داده و 5 نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

در این حادثه تعداد زیادی از ساکنین ساختمان گرفتار در حریق نیز با کمک مردم و نیرو‌های آتش نشانی و امدادی شیراز نجات یافتند.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1236545